TJ Družstevník Bravinné

Statistiky zápasů


Hlavní stránka
Archiv aktualit
Soupiska
Výsledky
Tréninky
Statistiky zápasů
Fotogalerie
Sponzoři

!!Mistrovská utkání!!

Jarní sezóna

    

III. Třída

    

3.kolo


    

Hladké Životice XBravinné

Sestava:B- Filip Sokol . O- Pavel Rychlík, Jiří Drga, Mirek Gebauer, Jakub Poláček. Z- Tomáš Nedvídek, Petr Vavrečka, Stanislav Kursa, Martin Laryš. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein .
Náhradníci:Tomáš Lazecký ( střídal Lukáše Kleina ), Libor Ludvík ( střídal Stanislava Kursu ) .
Zápas skončil !!2:1!! Poločas (0:0)
     Po odloženém domácím zápase(zrušeno celé kolo kvůli deště) jsme hráli další zápas venku,tentokrát na hřišti Hl.Životic.Až na Brože jsem k zápasu odjeli v plném složení.Pěkné počasí nahrávalo kvalitnímu fotbalu.Jenže počasí bylo asi jediné co se vydařilo.První poločas byl z obou stran velice slabý,hlavně domácí neustále kouskovali a zdržovali hru.My se tomu bohužel přizbůsobili.První poločas bych přirovnal k utkání naší první ligy.Nuda a zase nuda.Nedokázali jsme si vytvořit žádnou příležitost ke skorování.Standartní situace se nám opět vůbec nedařily.Domáci byli přece jen nebezpečnější,hrozili po našich chybách v obraně a standartních situacích.Ale naštěstí si se vším brankář Sokol poradil.Poločas tak skončil 0:0. Začátek druhého poločasu byl z naší strany přece jen aktivnější,ovšem do šance se ne a ne dostat.Stále více ale hrozili taky domácí,kteří byli mírně živější a snad i chtěli více vyhrát.A po našem odkopu od brány,který útočníci asi neviděli se míc rychle vrátil k naší bráně a po špatném vyběhnutí Sokola a následné střele v nulového úhlu se domácí ujali vedení.Míc ještě skoro odkopl Drga,ale záhadně mu proklouzl.Životice zákonitě ožili a brzo přidali druhý gol.Po hrubce Gebauera a Poláčka se domácí útočník z hranice velkého vápna nemýlil a střelou přesně k tyči zvýšil náskok.Až druhý gol nás probudil a začli jsme hrát.Držení míče bylo výrazně na naší straně,ale koncovka velmi slabá.Pomohlo taky přesunutí Poláčka do útoku.Až po rychlém rozehrání se ke střele ze střední vzdálenosti dostal Gebauer a střídající Ludvík snížil.Byla to ovšem naše labutí píseň.Vyrovnat už se nám nepodařilo a snad je to i spravedlivé,protože se nedá hrát jen 20 minut.Což jsme snad v tomto zápase pochopili.Jinak tato porážka k ničemu nebyla.
    

1.kolo


    

Fulnek B XBravinné

Sestava:B- Filip Sokol . O- Pavel Rychlík, Jiří Drga, Mirek Gebauer, Jakub Poláček. Z- Tomáš Nedvídek, Petr Vavrečka, Stanislav Kursa, Martin Laryš. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein .
Náhradníci:Tomáš Lazecký ( střídal Tomáše Nedvídka ), Martin Brož ( střídal Jiřího Drgu), Libor Ludvík ( střídal Jakuba Poláčka ) .
Zápas skončil !!0:1!! Poločas (0:0)
     Jarní část sezony jsme začali na hřišti Fulneku.Soupeř z popředí tabulky nebyl lehký začátek.V zimní přestávce jsme posílili o záložníka Kursu Stanislava z Klimkovic.Ale hlavní změna a snad i posílení se udála na trenerském postu.Novým trenerem se stal Gelnar Petr.Na hlavním hřišti,které bylo ve výborném stavu jsme začali aktivně.Do dvou slibných šancí se dostal Šindler,ale ani jedna se neujala.Po 15 minutách ovšem naše aktivita ustala a iniciativu trochu přebrali domácí,kteří neustále hrozili dlouhými přihrávkami na utočníky.Taky se dostali do vyložené šance,ale brankář Sokol skvěle zasáhl.Hra se přelévala na obě strany bez větších šancí.Po ojedinělém centru Nedvídka se prosadil Laryš,ale bohužel hlavičkoval do břevna.Trochu nás to nabudilo,ale až na pár standartních situaci jsme branku domácích neohrozili.Poločas se tak dohrál za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu jsme přece jen vstoupili s větší touhou po vítězství.Ovšem vyložená šance nepřicházela.Až po průniku Laryše se dostal do velké příležitosti Šindler,jenže trestuhodně trefil břevno!Naštěstí se asi po 10 minutách trefil štastně Laryš a ujali jsme se tak zaslouženě vedení.Po vedoucím golu jsme se ale trochu uspokojili a Fulnek nás přitlačil.Hrozili tak jako po celý zápas hlavně ze standartních situací,které moc bránit neumíme.Nám nezbylo nic než hrozit z protiútoků.Několikrát jsme je ale velice špatně vyřešili.Hlavně postavení mimo hru nám dělalo velké problémy.Jedna akce ale vyšla.Sám na branku běžel Šindler jenže opět nedal.Tentokrát trefil golmana domacích.Což byla velká škoda,protože domací svůj tlak stupnovali.Do konce zápasu se naštěstí stav nezměnil.Bylo to vydřené vítězství a cenné tři body ze hřiště soupeře.A taky výborná premiera nového trenera.
    

---------Podzimní sezóna---------

    

12.kolo


    

Bravinné XStraník

Sestava:B- Daniel Mozga . O- Tomáš Lazecký, Jiří Drga, Martin Brož, Otmar Lazecký. Z- Jakub Janíček, Petr Vavrečka, Martin Laryš, Jakub Poláček. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein .
Náhradníci:Miroslav Gebauer ( střídal Otu Lazeckého ), Tomáš Nedvídek ( střídal Jakuba Poláčka), Milan Mikuš ( střídal Lukáše Kleina ) .
Zápas skončil !!2:1!! Poločas (1:1)
     Poslední zápas podzimní sezony jsem odehráli proti Straníku.Vzhledem k postavení mužstev v tabulce pro nás byly tři body povinností.Za chladného počasí jsme nezačali špatně.Od první minuty byla aktivita na naší straně.Brzy jsme se ujali vedení.Po nahrávce Janíčka a střele Šindlera se k dorážce dostal Laryš a pohodlně skoroval.Soupeř,ale vůbec nerezignoval a hrál aktivně dopředu.A dokonce brzo vyrovnal.Po slabém odkopu Mozgy se nádherně z téměř poloviny hřiště trefil hostující záložník.A notně tak nahlodal naše sebevědomí.Naše hra šla rapidně dolů,najednou byl strach výsledek.Sice jsme si vytvořili proti slabé obraně hostů šance,ale bohužel nedali.A především jsme přestali být aktivní a mysleli si,že se soupeř porazí sám.Jenže on naopak neustále hrozil s naše obrana rozhodně neoplývala jistotou.Do poločasu tak zůstal stav nezměněn.Přestávka nás ovšem neprobudila.Dále jsme pokračovali v naší hře bez nápadu,bez jiskry a především(až na pár jedinců) bez aktivity.A o proměnování šancí ani nemluvě.To co dokáže zazdít třeba Laryš je až neskutečné.A mohli jsme na to doplatit,protože soupeř stále hrozil.Hrálo se agresivní utkání plné osobních soubojů a většina standartních situací je pro nás velká hrozba.Naštěstí se trochu rehabilitoval Laryš,když vstřelil branku na 2:1.Jenže to je pro nás málo,Straník dokonce nastřelil břevno a my se do konce zápasu báli o výsledek.Takže ze zápasu,který měl být formalitou na navýšení skore se vyklubalo pořádné drama.Což je určitě škoda,když se nedokážeme soustředit na zápas,tak jak to bylo minulé kolo.Snad se na jaře zlepšíme.
    

11.kolo


    

Bartošovice X Bravinné

Sestava:B- Libor Ludvík . O- Tomáš Lazecký, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Petr Latura. Z- Jakub Janíček, Petr Vavrečka, Martin Laryš, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Jakub Poláček .
Náhradníci: Lukáš Klein ( střídal Jakuba Poláčka ), Milan Mikuš ( střídal Tomáše Nedvídka) .
Zápas skončil !!1:5!! Poločas (0:3)
     Po vynechaném domácím zápase se Straníkem(kvůli špatnému počasí bylo celé kolo odloženo) jsme hráli další zápas na hřišti Bartošovic.Po Jistebníku další těžký soupeř z čela tabulky.Hrálo se na velmi nerovném a rozbitém hřišti.Zápas jsme jako už možná tradičně začali o deseti bez Janíčka,který opět nepřijel včas.A to možná mělo za následek,že ve druhé minutě netrefil po chybě domácího golmana bránu.Jen pro zajímavost stál zcela sám asi deset metrů před bránou.Zápas jsme ale začali s velkou chutí a nasazením.Domácí nám nebyli soupeřem,dělali hrubky a my se dostávali do šancí.Bohužel opět nás zradila koncovka(Šindler,Poláček,Janíček).Naštěstí se ve 25 minutě prosadil po chybě domácí obrany Poláček(dal svůj první soutěžní gol za Bravinné).Zasloužená odměna za naši aktivitu.Následně se prosadil po odkopu Gebauera a úniku z poloviny hřiště Šindler a hrálo se klidněji.Navíc naše aktivita neustala a šance přibývaly.Domácí hrozili snad jen ze standartních situací.Ještě do pauzy se prosadil po úniku Nedvídky Laryš.Těsně před přestávkou byl faulován v pokutovém území Laryš,ale následnou penaltu trestuhodně zahodil Gebauer.Do kabin jsme ale šli s pěkným vedením 3:0.Druhý poločas začali domácí aktivně se snahou vstřelit co nejdříve kontaktní gol.My jsme naopak nechali nadšení v kabině.dařilo se nám ale odolat a neinkasovat.Naopak se otvíraly dvířka v domácí obraně a my hrozili z brejků.Po jednom z nich přidal další gol Laryš a bylo rozhodnuto.Hlídali jsme si vzadu čisté konto a snažili se přidat další branky.Jenže řešení našich brejků nebylo dobré.A zakončení taky,postupně selhali(Janíček,Šindler,Klein).Domácím nelze upřít snahu,ovšem ta nestačí.Naopak nám se podařilo přidat další gol.Po patičce Kleina se potřetí v zápase prosadil Laryš.Zápas se tedy dohrával.Nakonec se domácím podařilo vstřelit branku.Po chybě Šindlera ve středu hřiště a zřejmě ofsidové situaci se prosadil domácí útočník.Přesto můžeme být nadmíru spokojeni.Pochvalu zaslouží střelec Poláček a autor hatricku Laryš.Naopak palec dolů má střelnice.
    

10.kolo


    

Jistebník n.O. X Bravinné

Sestava:B- Daniel Mozga . O- Tomáš Lazecký, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Petr Latura. Z- Jakub Janíček, Petr Vavrečka, Martin Laryš, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Jakub Poláček .
Náhradníci: Lukáš Klein ( střídal Jakuba Poláčka ),Libor Ludvík ( střídal Petra Laturu ), Milan Mikuš ( střídal Tomáše Nedvídka) .
Zápas skončil !!1:1!! Poločas (0:0)
     Po utrápeném domácím vítězství nad Kujavami jsme zajížděli k dalšímu zápasu na hřiště lídra tabulky Jistebníku.Domácí byli jasným favoritem utkání.Největší změna se udála na lavičce kde absentujícího Býmu nahradil Brož(ještě stále aktivní hráč).Návíc se před zápasem na treninku zranil Rychlík což byl citelný zásah do obranných řad.Na kluzkém terénu začaly obě mužstva opatrně.I když domácí byli pochopitelně aktivnější.Poctivě jsme se snažili bránit na vlastní polovině a vyrážet do nebezpečných brejků,které se hrály hlavně po pravé straně přes Janíčka,protože Nedvídek stále není po zranění v optimální pohodě.Do dvou slibných šancí se dostali Laryš a Poláček,ale bohužel nedali.Jistebník si vytvářel tlak hlavně hrou po stranách hřiště,ale naštěstí se první půl hodinu do vyložené šance nedostal.Což ovšem neplatilo v posledních 10 minutách prvního poločasu,kdy se domácí útočníci dostali do dvou výborných šancí,skvěle nás ale podržel golman Mozga.My jsme domácího golmana vážněji neohrozili.Kupodivu největší šanci zazdil stoper Gebauer,který po trestném kopu Šindlera do tyče netrefil poloprázdnou bránu.Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako první.Domácí byli fotbalovější,dostávali se do šancí,ale hosté odolali velkou bojovností a výborným Mozgou v bráně.Štěstí nás opustilo až při rohovém kopu,kdy Jistebník doslova dotlačil míč do brány.Nás to ale nepoložilo a dál jsme zůstali u své hry.Pak byl na hranici vápna faulovám loktem Poláček a trestný kop proměnil Šindler.Domácí pak hráli vabank a nám se naskytly zajímavé brejky.Jenže ani Nedvídek a hlavně Laryš bohužel nedali.Zápas tak skončil zřejmě zaslouženou remízou.Příslibem může být naše bojovnost a chut do hry.Jen aby nám to vydrželo!!!Pochvalu zaslouží celý tým.Musíme ovšem vyzdvihnout Mozgu a celou obranu.
    

9.kolo


    

Bravinné X Kujavy

Sestava:B- Daniel Mozga . O- Jiří Drga, Pavel Rychlík, Martin Brož, Libor Ludvík. Z- Jakub Poláček, Petr Vavrečka, Martin Laryš, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein .
Náhradníci: Jakub Janíček ( střídal Tomáše Nedvidka), Tomáš Lazecký ( střídal Lukáše Kleina ).
Zápas skončil !!2:1!! Poločas (2:0)
     Bravinné-Kujavy,to byl zápas podzimu.Vzhledem k postavení mužstev v tabulce se hrálo jak se říká"o šest bodů". Jelikož hosté poslední zápas jasně vyhráli,byli favoritem utkání.Ovšem realita byla zcela jiná.Od první minuty jsme je přitlačili na jejich polovině,jenže finální fáze se nám opět nedařila.Sami před brankářem se ocitli Laryš,Klein,ale trestuhodně nedali.Potom z ojedinělé šance nastřelili hosté tyč!!!Následně byl v pokutovém území faulován Šindler a penaltu s přehledem proměnil Rychlík.Což ovšem znamenalo konec fotbalu ze strany domácích.Protrpěli jsme poločas do konce.Naštěstí se v poslední minutě po pěkné akci a přihrávce Laryše prosadil Klein.A do kabin se šlo veseleji.Co se ovšem dělo po půli nelze nazvat jinak než parodii na fotba ze starny domácích.Hosté brzo snížili a do konce zápasu stále hrozili vyrovnáním.Domácí nemohli soupeře apatickým a sobeckým fotbalem ohrozit.Dobře zahráli jen Mozga a Vavrečka.Jinak komedie,tragedie,hrůza a hlavně ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostud,ostuda,ostuda,ostuda ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda,ostuda...............................................
    

8.kolo


    

Bordovice X Bravinné

Sestava:B- Daniel Mozga . O- Otmar Lazecký, Pavel Rychlík, Petr Vavrečka, Tomáš Lazecký. Z- Jakub Poláček, Jiří Drga, Martin Laryš, Jakub Janíček. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein .
Náhradníci: Miroslav Gebauer, Petr Latura .
Zápas skončil !!4:1!! Poločas (2:0)
     Zápas 7 kola jsme odehráli na hřišti nováčka soutěže z Bordovic.Domácí si ovšem vedou velmi dobře a byli favoritem utkání.V bráně byl opět jiný golman a to Daniel Mozga.Je to náš třetí v sezoně.Sice byla patrná snaha o vyhecování a podařený start do zápasu,ale realita byla jiná.Začátek byl přímo katastrofální,hlavně levá strana(Lazecký O.,Janíček) hrála doslova tragicky.Nebyli schopni odkopnout balon na více než 10 metrů.A o rozehrávce nemůže být řeč.Pravá strana(Lazecký T.,Poláček) ovšem nehrála o moc líp.Nutno podotknout,že Lazecký O. a Poláček nebyli zdravotně zcela v pořádku.Proč to ale neřekli před zápasem ví asi jen oni sami.Po 10-15 min jsme se trochu probrali,docela snadno se dostávali před domácí šestnáctku,tak ale všechna naše snaha o útočení skončila.Domací ale taky nehráli nic zvláštního,jenže na Bravinné stačí jeden roh a opakovaném centru a nepokrytí pokutového území(jak jinak) šli do vedení.Chvíli po inkasovaném golu jsme mohli vyrovnat ovšem Laryš po dlouhém autu Šindlera v jasné šanci minul.Trochu nás to nabudilo,ale do vážnější šance jsme se nedostali.Pak stačila jedna chybná přihrávka a po brejku domacích kdy se útočníkovi dvakrát míč štastně odrazil na nohu vedli domácí 2:0.Pak už se do poločasu nic zvláštního nestalo.Do druhé půle jsme vstoupili s daleko větší aktivitou,ovšem vyložené šance nebyly.Pak se podařila zvláštní věc.Bravinné dalo gol ze standartní situace.Po pěkném centru Rychlíka se po lehké teči prosadil Šindler.domáci znejistěli a začli se bát o výsledek.Ale dlouho to nebylo.Asi za pět minut po dlouhém autu od domácího obránce a neodpískaném faulu dostal do vápna domací útočník a Vavrečka ho bohužel fauloval.Nutno říct,že útočník to udělal chytře a penalta byla oprávněná.A rozdíl byl opět o dva goly.Pak už nás Bordovice do ničeho nepustily a sami hrozili dalšími brankami.Snad až na dvě šance Janíčka,který ovšem potvrdil svoji mizerii podzimu.A po další hrubce v obraně(Mozga,Gebauer) jsme inkasovali 4 gol.utkáni jsme si prohráli jako vždy sami.Pořád neumíme normálně hodit aut,vyhrát hlavu a další základní fotbalové dovednosti.Nemá smysl někoho chválit,nikdo nezahrál ani na úroveň svým možností.
    

7.kolo


    

Studénka X Bravinné

Sestava:B- Libor Ludvík . O- Otmar Lazecký, Pavel Rychlík, Petr Vavrečka, Tomáš Lazecký. Z- Tomáš Nedvídek, Jiří Drga, Martin Laryš, Jakub Janíček. Ú-Michal Šindler, Jakub Poláček .
Náhradníci: Martin Brož (střídal Lazeckého O.), Lukáš Klein (střídal Poláčka J.) .
Zápas skončil !!3:3!! Poločas (2:1)
     K zápasu 6 kola jsme jeli do Studenky.Nabuzeni vítězstvím v posledním zápase jsme očekávali další přísun bodů.V horkém počasí a na velkém hřišti nás ale nečekalo nic jednoduchého.Jedinou změnou v sestavě byl návrat Janíčka.Utkání začalo opatrně z obou stran.Domácí snad byli více aktivní a měli míč v držení,protože využívali šířky domácího hřiště.My ovšem podnikali nebezpečné brejky pokud se nám podařila rozehrávka po zemi.Po jednom z nich se po přihrávce Šindlera dostali do přečíslení dva na jednoho Laryš a Drga ovšem prvně jmenovaný zcela nepochopitelně nevyužil své rychlosti a bez větší příčiny upadl.V této fázi jsme byli nebezpečnější než domácí,jen se nám nedařila finální fáze.Pak se ale vyplatilo napadí domácího krajního obránce Janíčkem a po jeho přihrávce na malé vápno se ve skluzu prosadil Šindler.Zaslouženě jsme se tedy ujali vedení.Radost ovšem netrvala dlouho,protože jsme nedokázali udržet koncentraci a domáci po našem autovém vhazování po rychlém přenesení hry střelou ze střední vzdálenosti vyrovnali.Domáci byli rázem aktivnější.Přehrávali nás ve všech směrech.Hlavně rozehrávka a přihrávky byly katostrofální.Naše pasivita byla potrestána dalším golem domacích.Měli jsme sice šance,ovšem Poláček ani Šindler je nedokázali proměnit.Navíc se při jedné z nich Poláček zranil a do druhého poločasu nenastoupil.Po menší bouřce k kabině nastoupilo do druhého poločasu jiné mužstvo.Domácí jsme k ničemu nepustili a sami si vytvořili velký tlak.A přišla golová odměna.Po autovém vhazování se nádherně domácí obranou prokličkoval Laryš a předložil vyrovnání Šindlerovi,který nepohrdnul.A náš tlak pokračoval.Po několika nadějných šancích se ujala až přihrávka Šindlera a Kleina,který do prázdné brány na hraně ofsajdu skoroval.Vedení nás ale zcela nepochopitelně uspalo.Aktivitu jsme přenechali domácím a začali jen odkopávat balony.Najednou byli domácí živější a byli u všeho dříve.Navíc měli zdravotní problémy Nedvídek,Lazecký O.,a Šindler a bylo pro to velmi těžké hrát vyrovnanou partii.Navíc byl Janíček zcela vyčerpán.I přesto se naskytla šance na zvýšení ovšem Laryš sám před golmanem selhal.Po několika velkých závarech v naši šestnástce přišel v nastavení trest.Po hloupé rozehrávce Nedvídka a následné ztrátě koncentrace se míč v pokutovém území odrazil na ruku Vavrečky a domácí penaltu proměnili a vyrovnali.Se zdecimovaným a vyčerpaným mužstvem se asi na více než bod nedalo dosáhnout.Ovšem naše pasivita po třetím golu byla zcela nelogická a hloupá.Tímto jsme si jen koledovali o vyrovnání.Celý tým spolu v průběhu zápasu málo mluvil a proto nás vše stálo zbytečně mnoho sil,které nám v závěru chyběly.
    

6.kolo


    

Bravinné X Hladké Životice

Sestava:B- Libor Ludvík . O- Otmar Lazecký, Pavel Rychlík, Martin Brož, Tomáš Lazecký. Z- Tomáš Nedvídek, Petr Vavrečka, Martin Laryš, Jiří Drga. Ú-Michal Šindler, Jakub Poláček .
Náhradníci: Petr Latura (střídal Lazeckého T.), Miroslav Gebauer (střídal Nedvídka T.), Lukáš Klein (střídal Laryše M.) .
Zápas skončil !!4:0!! Poločas (3:0)
     V neděli 13.září k nám přijeli skoro sousedi z H.Životic.Pro domácí byl tento zápas velmi důležitý,protože další dvě utkání hrají venku a proto se body hodí.Nastoupili opět s Ludvíkem v brance,který přesvědčil dobrým výkonem ve Vražném.Trenér Býma taky udělal několik změn v poli.Hlavně se vrátil do základu dlouho absentující Nedvídek,do útoku se posunul málo produktivní Poláček,ve středu zálohy hrála nová dvojice Vavrečka,Laryš.Na pravé záloze běhal Drga a v obraně se udržel Brož (i když se asi radši vidí s margotkou v ruce vedle manželky na lavičce).Utkání jsme nezačali špatně,aktivně dopředu a s jistotou vzadu.Do slibných šancí se dostali Poláček a Laryš,ale bohužel nedali.(i když se Laryš na zápas svědomitě připravoval až do časných ranních hodin).Hosté hrozili ojediněle ze standartních situaci,ale bez větších šancí.V polovině první půle se míče uprostřed hřiště zmocnil Šindler a podařilo se mu projít i přes množství faulů až před hostujícího golmana,kterého obstřelil a zavěsil.Vedení nás trochu ukolébalo a soupeř zlobil čím dál víc.Naštěstí vlastní neschopností a taky naši dobrou obranou jsme neinkasovali.Navíc měl dobrou šanci Šindler,ale bohužel nedal.Napravil to ale o chvíli později kdy po pěkné kombinační akci troji Vavrečka,Poláček,Šindler prostřelil po zemi jinak výborného golmana hostí.Do konce poločasu už na hřišti existovalo jen mužstvo domácích.Poláček vybojoval na pravé straně téměř ztracený míč a nádherným centrem na malé vápno našel Šindlera,který hlavou o tyč završil hatrick.Soupeř dohrával poločas z nutnosti,dokonce nechal vystřelit Vavrečku což je velmi ojedinělé.Do druhé půle jsme nastoupili stejně aktivně a brzo přidali po kombinaci Nedvídek,Poláček a skorující Laryš gol.Bohužel potom naše hra upadla do podprůměru,nikomu se nechtělo běhat.Hosté nás přehrávali,měli spoustu rohů a jen se štěstím jsme neinkasovali.Každá standartní situace hrozila golem,což je varování pro další zápasy.Přesto jsme si dokázali vytvořit další šance,po super centru Nedvídka zazdil jasnou šanci Drga,po průniku Šindlera neskoroval střídající Latura a po závaru při rohu nedorazil míč střídající Klein.Zápas se pak dohrál v celkem poklidném tempu.Pochvalu zaslouží celý tým,ale vyčnívají Poláček,Rychlík,Vavrečka.
    

5.kolo


    

Vražné X Bravinné

Sestava:B- Libor Ludvík . O- Petr Vavrečka, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Tomáš Lazecký. Z- Martin Laryš, Petr Latura, Martin Brož, Jakub Janíček. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein.
Náhradníci: Otmar Lazecký, Jakub Poláček (střídal Laturu P.) .
Zápas skončil !!2:2!! Poločas (1:1)
     K dalšímu zápasu jsme zajížděli do Vražného.Celý týden vůbec nebylo jasné kdo na zápas bude a kdo ne.Nakonec musel v braně zaskočit Ludvík.Na poslední chvíli byl povolán z rodinného víkendu Janíček,i když ještě nebyl zcela zdráv z minulého zápasu po srážce právě s Ludvíkem.Nakonec nebyla sestava až tak špatná.A hlavně nás hrálo stejně jako domácích 11.Začátek zápasu jsme odehráli v deseti,protože již zmiňovaný Janíček se trochu >opozdil.A začátek měl jako z partesu.První dotek z balonem,nahrávka soupeři a domáci vedli.Ještě,že ho jen tak něco nepoloží.Kupodivu(protože to nebývá vůbec zvykem) nás inkasovaný gol nabudil k větší aktivitě.Sice s kostrbatou rozehrávkou,ale přesto jsme si dokázali přihrát po zemi a plynuly z toho šance.Nejdřív šel sám na bránu Laryš a pro změnu nedal.Pak byl po samostatném průniku faulován Šindler a rozhodčí nařídil penaltu.Naštěstí našel odvahu ji kopnout hrdina dne Janíček.Branka nás ještě více nakopla.Klein šel dvakrát sám na bránu,bohužel gol nedal.Další šanci měl opět Janíček,ale golman domácích skvěle zasáhl.I když stačilo aby Janíček nahrál.Bohužel to ale nybylo vzadu bez chyb a domácí neustále hrozili.Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva opatrně se snahou neinkasovat.Do vážnější šance jsme se nedostali i díky domácímu pomeznímu,který měl asi křeč v ruce a praporek držel neustále nahoře.Přesto se jeden únik podařil a Laryš nás poslal do vedení.K naší velké radosti udělal dokonce kličku brankáři a přes obránce už nebyl problém skorovat.Kdyby to tak dělal častěji.Bohužel nás tento gol spíš uspal a čekali jsme na vyrovnání,které přišlo standartní situaci(jak překvapivé).Pak měli mírně navrch domácí a my jsme se až na průnik Laryše,který zakončil po staru střelou nad nedostali do šance.A remízu nám zachránil výborným zákrokem jak v prvním tak v druhém poločase Ludvík.Domácí byli slabým soupeřem,ovšem na zdecimovaný a nesourodý tým hostů to bohatě stačilo.Kladné hodnocení zaslouží jen Ludvík,Drga a navrátilec Brož.Jinak velmi podprůměrný výkon.


    

4.kolo


    

Bravinné X Fulnek B

Sestava:B- Filip Sokol . O- Libor Ludvík,Pavel Rychlík, Petr Vavrečka, Otmar Lazecký . Z- Martin Laryš, Jiří Drga, Jakub Poláček, Jakub Janíček. Ú-Michal Šindler, Tomáš Lazecký.
Náhradníci: Miroslav Gebauer, Lukáš Klein (střídal Lazeckého T.).
Zápas skončil !!0:2!! Poločas (0:1)
     Třetí zápas podzimní sezony nás čekal těžký soupeř z Fulneku,který nastoupil ve velice zkušené sestavě.Zvlášť obrana byla pro nás neprostupná.Nezačali jsme ale vůbec špatně.Dá se říct i aktivně,ovšem jen k pokutovému území soupeře.Soupeř ovšem čekal na svou šanci,která přišla jak jinak než po standartní situaci.Po prodlouženém rohu na zadní tyč,kde se v solné sloupy proměnili Ludvík,Laryš,Vavrečka skoroval hostující stoper celkem snadno.Tento gol ovlivnil celý zápas.Srazilo nás to dolů a nedokázali jsme se zvednout.Celý zbytek prvního poločasu jsme dohrávali bez útočného nápadu a se strachem o inkasovaný druhý gol.Snad jen Rychlík byl schopen něco kloudného vymyslet.Fulnek měl asi dvě vyložené šance.Do druhé půle jsem nastoupili s malou vírou,že se nám podaří vyrovnat,ovšem brzo bylo jasné,že je to je přání.K ničemu vážnějšímu nás soupeř nepustil.Bez nápadu a dobré přihrávky se hrát prostě nedá.Někteří hráči sice bojovali,jenže to musí dělat všichni.Bez toho to nepůjde.A jak už je u nás tradicí,vůbec jsem nemluvili,dokonce se během zápasu dvakrát naši hráči srazili,což odnesl Janíček naraženými zády.Nakonec nám soupeř po několika varováních potrestal druhým golom po brejku.Domací neporazitelnost tak brzo vzala za své.


    

2.kolo


    

Bravinné X Troj. Bystré

Sestava:B- Filip Sokol . O- Libor Ludvík(ŽK),Pavel Rychlík, Petr Vavrečka, Otmar Lazecký . Z- Martin Laryš(ŽK), Petr Tisovský, Jakub Poláček, Jiří Drga. Ú-Michal Šindler(ŽK), Tomáš Lazecký.
Náhradníci: Miroslav Gebauer.
Zápas skončil !!2:0!! Poločas (0:0)
     Po roční anabázi v okresním přeboru, jsme se opět vrátili do III. třídy okresní soutěže, tedy 9 nejvyšší soutěže pořádné ČMFS. Změn v týmu oproti jarní části bylo minimum, hostování skončilo Novému, který se vrátil do Bílovce. Naopak se podařilo přivést ze Studénky Pavla Rychlíka. Nejdůležitější změnou je ale post trenéra. Jak již bylo na stránkách klubu uvedeno, stal se jim Vladan Býma, který již v klubu jako asistent, resp. spolu trenér působil, ale od letošní podzimní sezóny je hlavním trenérem s plnou odpovědností za výsledky, ale taky se všemi pravomocemi.

Za krásného slunečného počasí, jsme na domácím hřišti přivítali tým Trojanovic – Bystré, které loni společně s námi sestoupilo. Vzhledem k dovoleným, pracovním povinnostem a rodinným oslavám se trenérovi před zápasem sešlo v šatně pouze 11 hráčů. Taktika byla vzhledem k horkému počasí a počtu hráčů jednoduchá – šetřit se sílami a bojovností získat tři body.

Ale soupeř nás vůbec nechtěl šetřit, od začátku se jezdilo nahoru dolů. Bystré bylo opticky lepším týmem a již v prvním poločase mělo mnohem více šancí než domácí tým. Jejich noční můrou se ale stal Filip Sokol, který hned z kraje sezóny předvedl výkon, jenž by byl v deníku Sport ohodnocen známkou minimálně 9, ne-li absolutní 10! Po prvním poločase bylo jasné, že se hraje utkání, ve kterém rozhodne o vítězi první gól. Ten padl z kuriózní situace. V domácí šestnáctce zůstal ležet hostující hráč, Filip Sokol vyhodil míč za brankovou čáru a ležící hráč mohl být ošetřen. Soupeř dle fair-play zahrál rohový kop tak, aby jej získal domácí tým, jenže obrana soupeře o tomto nic netušila, očekávala standardní centr, který nepřišel, naopak po pravé straně utekl Tomáš Lazecký, nacentroval do šestnáctky, kde již Michal Šindler věděl co s míčem udělat – 1:0. Do konce zápasu chybělo asi 15 minut a otázka byla nasnadě: udrží domácí výhru anebo se Bystrému podaří něco a výsledkem. Ještě před závěrečným hvizdem došlo k neočekávané přestávce, hlavní rozhodčí měl střevní potíže a proto asi v 80´ přerušil hru a dal oběma trenérům 5-ti minutový time-out. Hosté si už žádnou vyloženou šanci nevytvořili, naopak Kuba Poláček chtěl připravit gólovou šanci pro Tomáše Lazeckého, ale míč se dostal k Michalovi Šindlerovi a nadvakrát překonal brankáře.

Kolektivním výkonem jsme získali 3 body, chybělo nám 6 hráčů a je proto pro trenéra dobrá zpráva, že pokud se sejdeme všichni, má k dispozici tým, ve kterém všichni mohou hrát v základní sestavě. Kromě již zmiňovaného výkonu Filipa Sokola, dneska mile překvapil Tomáš Lazecký, ačkoli kovaný obránce, v útoku předvedl, že jeho bojovnost lze úspěšně použít i na tomto postu.


    

__________________________________________


    

Jarní sezóna OP

    

10 a 11.kolo minulé sezóny zde nebude

    

9.kolo


    

Sedlnice X Bravinné

Sestava:B- Filip Sokol . O- Petr Vavrečka, Miroslav Gebauer, Jiří Drga, Tomáš Lazecký . Z- Martin Laryš, Jakub Janíček, Jakub Poláček, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Dalibor Nový. Střídal:Libor Ludvík, Martin Brož, Otmar Lazecký, Lukáš Klein. Zápas skončil !!5:2!!      Do Sedlnic jsme jeli s jasným cílem vyhrát a přiblížit se záchraně.Od prvních minut byla, ale na mužstvu znát velká nervozita a to hlavně na obraně.Domáci se celkem snadno dostávali do našeho pokutového území a hlavně zahrávali spoustu standartních situací,které jsme nedokázali bránit a jen se štěstím neinkasovali.Paradoxem je,že se nám podařilo vstřelit vedoucí gol.Měli jsme i pár dalších šancí,ale nedotáhli je.Bohužel se asi po 20 min. zranil Nedvídek,což je citelná ztráta.Do druhého poločasu se nastoupilo stejně pasivně jako v prvním.Byla jen otázka času kdy obrana povolí.Což se po jednom rohovém kopu stalo.Naneštěstí se chvíli předtím ošklivě zranil náš golman,což vyústilo v další laciné 3 branky,protože si neřekl o vystřídání.Hororová scéna nastala při jeho vystřídání kdy zkolaboval před střídačkama.Nakonec skončil v nemocnici s otřesem mozku.Všichni si přejeme aby byl v pořádku a o výsledek ani tak nejde.
    

8.kolo


    

Bravinné X Kunín

Sestava:B- Filip Sokol . O- Petr Vavrečka, Miroslav Gebauer, Jiří Drga, Tomáš Lazecký . Z- Martin Laryš, Jakub Janíček, Jakub Poláček, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein.
Střídal:Libor Ludvík, Martin Brož, Otmar Lazecký, Karel Kučera.
Zápas skončil !!0:0!!
     Po dvou výhrách jsme chtěli nátáhnout vítěznou serii o další zápas proti Kunínu.Začátek byl z naší strany trochu bojácný,ale postupně to bylo lepší.Měli jsme více šancí než soupeř,který se zaměřil hlavně na defenzivu.V prvním poločase hrál velmi aktivně hlavně Laryš,který měl dost prostoru a svou rychlostí se dostával do šancí.Ale bohužel jsme gol nedali.Druhý poločas jsme byli výrazně lepší než soupeř.Ovšem dát gol byl pro nás neřešitelný problém.Jinak výkon nebyl rozhodně špatný.Škoda,že se opět více neprosadil Nedvídek,prostoru na to měl dost.Snad po úspěšné maturitě začně podávat standartní výkony.Velmi dobře zahrál Janíček a celá obrana.
    

7.kolo


    

Mořkov X Bravinné

Sestava:B- Filip Sokol . O- Tomáš Lazecký, Miroslav Gebauer, Jiří Drga, Jakub Poláček. Z-Petr Vavrečka, Jakub Janíček, Petr Latura, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Martin Laryš.
Střídal:Libor Ludvík, Lukáš Klein, Milan Herkommer, Otmar Lazecký, Karel Kučera.
Zápas skončil !!3:4!!
     Po dlouhém čekání na výhru nás čekal těžký zápas na hřišti Mořkova.Výhra nám asi pomohla,protože začátek zápasu se podařil.Nejdřív se hezkou ránou z dálky trefil Laryš a potom skoroval Janíček.Ovšem do přestávky domácí vyrovnali po chybě našeho brankáře.A jak je u nás normální,ihned na začátku druhého poločasu domácí vyrovnali.Potom nás na 20 minut zatlačili.Někdy i se šěstím jsme neinkasovali a dokonce se podařil rychlý útok po kterém skoroval po dlouhé době Klein.Domácí vrhli síly do útoku a za to je potrestal do otevřené obrany opět Laryš.Do konce zápasu zbývalo asi 10min.Pro nás ale dlouhá doba.Nejdřív domácí hodně laciným golem snížili.Potom měl obrovskou šanci Poláček,ale nedal.A málem nás to stálo vítězství,protože soupeř ještě nastřelil břevno.Ale přežili jsme to a vezeme tři důležité body.Po minulém super výkonu zklamal Nedvídek.
    

6.kolo


    

Bravinné X Rybí

Sestava:B- Filip Sokol . O-Petr Vavrečka, Miroslav Gebauer, Jiří Drga, Jakub Poláček. Z-Martin Laryš, Jakub Janíček, Milan Herkommer, Tomáš Nedvídek. Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein.
Střídal:Libor Ludvík, Tomáš Lazecký, Otmar Lazecký, Karel Kučera.
Zápas skončil !!6:1!!
     Na domácí zápas s Rybím jsme se velmi soustředili.Jako vždy nám nervozita svazovala nohy.Obrana ale fungovala velmi dobře,což nám dávalo naději.Nakonec se nám podařilo vstřelit branku(Janíček).To nám hodně pomohlo.Do poločasu jsme ještě přidali druhou branku.Druhý poločas už vypadal přesně podle našich představ.Rozhodl třetí gol v síti soupeře,který vstřelil navrátilec do sestavy Nedvídek.Hodně jsem na takový výsledek čekali,snad nám pomůže do dalších zápasů.Pochvalu zaslouží celý tým v čele s obranou a skvělým Nedvídkem.Jen tak dál.
    

5.kolo


    

Zbyslavice X Bravinné

Sestava:B- Filip Sokol , O-Tomáš Lazecký, Michal Šindler, Miroslav Gebauer, Jakub Poláček. Z-Petr Vavrečka,Petr Latura, Jakub Janíček, Jiří Drga. Ú-Lukáš Klein, Martin Laryš.
Střídal:Libor Ludvík, Otmar Lazecký, Karel Kučera.
Zápas skončil 5:2
     Druhý zápas v řadě na hřišti soupeře se nám opět povedl jen z poloviny.První poločas jsme byli silnému celku domácích více než vyrovnaným soupeřem.Dokázali jsme vyrovnat po standartní situaci(Gebauer levou!).Soupeř měl sice více ze hry,ale všechny závary jsme přežili.Ovšem druhý poločas byla hrůza.Nejdřív zbytečný gol a potom velmi hloupé vyloučení Lazeckého T.V deseti lidech jsme nemohli domácím konkurovat.Velmi dobře zahráli Latura a Drga.Naopak pod své možnosti Poláček a Laryš.Snad se to zlepší.
    

4.kolo


    

Štramberk X Bravinné

Sestava:B- Filip Sokol , O-Tomáš Lazecký, Michal Šindler, Miroslav Gebauer, Jakub Poláček. Z-Petr Vavrečka, Dalibor Nový, Jakub Janíček, Jiří Drga. Ú-Lukáš Klein, Martin Laryš.
Střídal:Libor Ludvík, Otmar Lazecký, Karel Kučera.
Zápas skončil 2:1
     K dalšímu zápasu jsme zajížděli na hřiště hratelného soupeře Štramberku.Po velkých změnách v sestavě se zaměřením na defenzívu nám celkem vyšel první poločas,který jsme vyhráli 1:0.Gol padl ze standartní situace.Hra byla daleko lepší než v minulých zápasech.S tímto jsme nastoupili do druhého poločasu.Ovšem nastal velký obrat v našem výkonu.Nedokázali jsme udržet míč v útoku,soupeř nás přitlačil a nakonec obrana dvakrát podlehla.Je záhadou proč někteří hráči nejsou schopni podat ani standartní výkon dle svých možností.A u některých se divím proč vůbec chodí na zápasy.S jejich apatickým a odevzdaným výkonem nemůžeme vyhrát.
    

3.kolo


    

Bravinné X Spálov

Sestava:B- Filip Sokol , O- Libor Ludvík, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Tomáš Lazecký, Z-Jakub Poláček, Dalibor Nový, Milan Herkommer, Jakub Janíček, Ú-Michal Šindler,Martin Laryš.
Střídal:Otmar Lazecký, Karel Kučera, Lukáš Klein.
Zápas skončil 1:4
     Po Jeseníku jsme si bláhově mysleli,že už nemůže být hůř,ale zápas se Spálovem nás z tohoto omylu vyvedl.Do prvního inkasovaného golu to vypadalo nadějně.Ovšem naše hra tím utrpěla těžkou ránu,sebevědomí nám spadlo na minimum a bylo po zápase.Soupeři jsme 4 goly prakticky darovali po hrubých individuálních chybách.Jediný kdo snese přísnější měřítko je Gebauer,který dal náš jedinný gol.Stále čekáme na dno od kterého se odrazíme.Snad to bude ve Štramberku.
    

2.kolo


    

Jeseník X Bravinné

Sestava:B- Filip Sokol , O- Libor Ludvík, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Tomáš Lazecký, Z-Martin Laryš, Dalibor Nový, Milan Herkommer, Jakub Janíček, Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein.
Střídal:Petr Latura, Karel Kučera, Martin Brož.
Zápas skončil 6:1
     K dalšímu zápasu jsem zajížděli do Jeseníku,který byl bodově téměř na stejné úrovni jako my.Utkání pro nás nezačalo špatně,vedli jsem 1:0 a soupeře nepustili do vážnější šance.Ovšem druhá půle prvního poločasu byla naprosto katastrofální.Po obrovských individuálních hrubkách nám soupeř nastřílel 4 branky a bylo po zápase.Po první brance v naší síti jsme se totálně sesypali.Hráči si nevěří a bohužel je to na jejich výkonu znát.Jen doufejme,že zranění Jakuba Janíčka není vážné.Nezbývá nám než věřit,že jeho nezměrný optimismus nás postaví na nohy.

    

1.kolo


    

Bravinné X Trojanovice-Bystré

Sestava:B- Filip Sokol , O- Jakub Poláček, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Tomáš Lazecký, Z-Martin Laryš, Dalibor Nový, Milan Herkommer, Jakub Janíček, Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein.
Střídal:Petr Latura, Karel Kučera, Libor Ludvík.
Zápas skončil 1:1
     První zápas jarní sezony jsme si určitě všichni představovali jinak.Vítězství bylo velmi potřebné,ale bohužel zápas skončil remízou,což je pro nás ztráta.Nastoupili jsme s dvěma novými hráči(Nový Dalibor,Poláček Jakub).Zápas ovlivnila naše nesehranost a bohužel nezvyk na domácí hřiště,protože jsme celou přípravu odehráli na umělé trávě.I přesto byly v prvním poločase šance na rozhodnutí zápasu,ale s koncovku se velmi trápíme.Postupem času jsme byli stále více nervozní(hlavně po vyrovnávacím golu) nedařily se nám přihrávky ani finální fáze.Pokud se rychle nezlepšíme,budeme mít velké problémy.Na závěr bych zdůraznil,že od hráčů:Janíčka,Šindlera,Laryše,Herkommera,Nového čekáme daleko lepší výkony!

!!Přípravné zápasy!!

    

Bravinné X Kujavy

Sestava:B- Filip Sokol, O- Petr Vavrečka, Jiří Drga, Martin Brož, Pavel Rychlík, Z-Martin Laryš, Dalibor Nový, Petr Latura, Jakub Janíček, Ú-Michal Šindler, Lukáš Klein.
Střídal: Tomáš Nedvídek, Karel Kučera, Miroslav Gebauer, Libor Ludvík.
Zápas skončil
4:4
    

Bravinné X Velké Albrechtice

Sestava:B- Neurčeno (více brankářů, ale ani jeden náš), O- Petr Vavrečka, Jiří Drga, Miroslav Gebauer, Tomáš Lazecký, Z-Jakub Poláček, Dalibor Nový, Jakub Janíček, Tomáš Nedvídek, Ú-Martin Laryš, Lukáš Klein.
Střídal:Michal Šindler, Karel Kučera, Libor Ludvík.
Zápas skončil 2:3
     Soupeř byl hratelný a na šance proti soupeřově brance Bravinné převládalo. Akorát útok nebyl natolik schopný a neměl to štestí je proměnit viz. Martin Laryš. Tuto smůlu prolomil střídající Michal Šindler, který nastoupil do 2.části zápasu. Tak vyrovnal stav na 1:1. Poté Dalibor Nový krásně nastřelil tyč z 25 metrů. Další šance našeho útoku byla z rohového kopu, kdy opět Dalibor Nový zakončil akci gólem z rohu, který kopal Tomáš Nedvídek. Zápas bohužel skončil 3:2 pro Velké Albrechtice.
P.S. - Změněno k vůli Petru Vavrečkovi, který ke komentáři měl připomínky.